Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Навесні, коли тануть сніги, А на рясті просяє веселка, Повні сили й живої снаги, Ми вшановуєм пам‘ять Шевченка

Із приходом весни, такої прекрасної пори року, у наш світ прийшла чудова людина, яку знає, поважає і любить кожний свідомий українець. Для України Тарас Григорович Шевченко жив, творив та прославив нашу державу поміж сусідами. У серці українського народу живуть його вічні вірші та національна ідея.

Минуло 204 роки з дня народження славного сина України, а в багатьох українських оселях бачимо прикрашений вишитим рушником його портрет. Вшановуючи пам‘ять Тараса Шевченка, учні та працівники Олеської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно долучилися до Всеукраїнського флеш-мобу біля пам‘ятника поета 9 березня. До підніжжя діти поклали гірлянду, перев‘язану синьо-жовтою стрічкою, яку напередодні сплели разом із своїми наставниками. Кошиком живих квітів увіковічнили пам‘ять Тараса Шевченка голова Буської РДА Мороз П.С. та начальник відділу культури і туризму Ціхоцька Л.І. Селищний голова Триндюк А.П. та депутат місцевої ради Радковська Г.М. поклали вінок.
Свято розпочалось виконанням усіма учасниками славнозвісного «Заповіту». Із вдячністю Кобзареві за його творчість виступили голова Буської РДА Мороз П.С. та директор школи Кольба С.Я., які розповіли про внесок поета не тільки в літературу , а й в живопис, пригадавши пророчі Кобзареві слова «Обніміться, брати мої, молю вас, благаю». Із уст учнів та учителів школи прозвучали Тарасові вірші, один з яких польською мовою. Адже Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу.

Мітки: БУЩИНА