Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

«Велике будівництво» дозволило реалізувати понад десяток важливих соціальних об’єктів

Торік в області в межах програми Президента України «Велике будівництво» завершили будівництво та реконструкцію 13 соціальних об’єктів. Це важливі об’єкти спрямовані на розвиток освіти, фізичної культури, створення робочих місць для вчителів та вихователів тощо. На цьому наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький на прес-конференції за підсумками року на посаді.

«Програма «Велике будівництво» у 2020 році продемонструвала позитивні результати для Львівщини. Так, торік ми поставили і виконали амбітне завдання – сконцентрували ресурси бюджету в межах області та відкрили 13 об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 5 шкіл, 5 дитячих садків та 3 спортивні об’єкти. До цих трьох стадіонів ще варто додати 24 спортивні майданчики, які ми спорудили на території Львівщини»,- зазначив очільник області.

Максим Козицький наголосив, що завдяки програмі в області вдалось завершити довгобуди – об’єкти, які добудовували роками.

Так, серед 13 завершених соціальних об’єктів:

Дитячі садочки:

- Дошкільний навчальний заклад (ясла-садочок) на 150 місць в смт. Великий Любінь Городоцького району Львівської області (будівництво)
- Будівництво дитячої дошкільної установи в с. Рудники Миколаївського району Львівської області
- Будівництво дошкільного навчального закладу в с. Борщовичі Борщовицької сільської ради Пустомитівського району Львівської області
- Будівництво дитячого садка по вул. Сагайдачного в с. Зимна Вода, Пустомитівського району Львівської області. Коригування
- Реконструкція приміщення дитячого садка у селі Чуква Самбірського району Львівської області.

Школи:

- Створення регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ № 2 – гімназія» в м. Трускавець (реконструкція)
- Будівництво ЗОШ I-III ступенів в с. Дубаневичі Городоцького району Львівської області
- Добудова школи та реконструкція системи опалення Викотівської СЗШ І-ІІІ ст. в Самбірському районі Львівської області
- Реконструкція з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Сколівського району Львівської області смт Верхнє Синьовидне вул.Грушевського, № 13
- Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на вул. Річна, 1 в с. Бортятин Мостиського району Львівської області

Спортивна інфраструктура:

- Влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури за адресою у м. Львові, вул. Черемшини, 17 (реконструкція)
- Реконструкція з влаштуванням мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового накриття КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» за адресою: вул. Княгині Ольги, 1 у м. Львові
- Реконструкція існуючого спортивного майданчика у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут по вул. Пасічна, 68 у м. Львові

2020-й рік в частині розвитку соціальної інфраструктури був не менш успішним за попередні роки – понад 1 млрд грн був спрямований на будівництво, ремонт та реконструкцію соціальних об’єктів. А це – 1211 таких об’єктів.

Найкращі показники виконання продемонстровані в рамках програми ДФРР. Львівщина – на 2-му місці серед областей по ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Додамо, наразі формується перелік об’єктів Великого будівництва, які реалізовуватимуть цьогоріч. Так, окрім соціальної інфраструктури, у 2021 році Програма включатиме й проекти економічного розвитку регіонів. Вони будуть спрямовані на створення нових робочих місць та розбудову інфраструктури під залучення інвестицій. Важливим чинником буде відповідність об’єктів сучасним вимогам інклюзивності.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА