Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Львівщині діють три потужні осередки розвитку настільного тенісу

Настільний теніс на Львівщині можна опанувати в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі, Академії настільного тенісу Віктора Дідуха у Мармузовичах Буського району та у Жовкві.

Виїзди збірних області на національні змагання, а також навчально-тренувальні збори команди фінансує управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

«Львівська область є однією із лідерів настільного тенісу як за рівнем розвитку інфраструктури, так і за результатами виступів наших спортсменів на національних змаганнях. У 2020 році ми мали двох чемпіонів України: Соломія Братейко серед дорослих та Ярослав Олеськевич серед кадетів. Це потужний результат, враховуючи, що відбулись далеко не усі заплановані змагання», - зауважив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Серед запланованих заходів, які у 2021 році проводитиме Федерація настільного тенісу Львівщини, популярні спортивно-іміджеві змагання «Турнір пам’яті Анатолія Строкатова». Щороку ці змагання збирають не тільки титулованих українських тенісистів, а й закордонних спортсменів.

Академія настільного тенісу Віктора Дідуха, який має ліцензію на Паралімпіаду, вже наприкінці січня проведе перший навчально-тренувальний збір для спортсменів з інвалідністю. Окрім того, Віктор Дідух розробив на цей рік програму розвитку настільного тенісу серед спортсменів візочників. Її реалізовуватимуть на національному рівні.

Мітки: БУЩИНА