Робоча нарада за участі першого заступника РДА з головами новостворених ОТГ

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Гринишин за участі заступника голови РДА Тараса Думи, голови Буської міської ради Ростислава Сліпця, голови Красненської селищної ради Романа Фурди та інших посадових осіб райдержадміністрації провели робочу нараду

щодо передачі деяких об’єктів соціальної інфраструктури району із спільної власності територіальних громад Буського району у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Це заклади освіти, культури, які знаходяться на території новостворених ОТГ.

Обговорили практичні питання, які пов′язані з процедурою та механізмом передачі вищезазначеного майна, провели аналіз фінансування установ, вивчили потребу в коштах на проведення процедури реорганізації комунальних закладів та підприємств.