Привітання з Новим роком першого заступника голови РДА Богдана Гринишина

Шановні мешканці рідного краю!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком - світлим й радісним святом, що наповнює серця життєдайною вірою та всепереможною любов'ю, приносять у родини віру на краще.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри в себе, процвітання нашого краю, всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все найкраще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Щиро бажаю вам та вашим близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, любові та добра.

З повагою

перший заступник голова районної державної адміністрації                                     Богдан ГРИНИШИН