Сьогодні відбулася остання сесія Буської районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 25 листопада, за участю голови райдержадміністрації Олега Коваля відбулася  остання 45 сесія VІI-го скликання Буської районної ради, яку провів голова Буської районної ради Богдан Глова.

Сесія розпочалась з виступу голови РДА Олега Коваля, котрий подякував депутатському корпусу та представникам ЗМІ за співпрацю та підтримку, побажав присутнім успіхів в їх подальшій діяльності.

Депутати райради було розглянуто наступні питання з порядку денного, та прийнято відповідні рішення:
1.Про внесення змін до районної ПРОГРАМИ забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Буському районі Львівської області на 2019-2020 роки.
2.Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2020 рік.
3.Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
4. Про надання згоди на списання рухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Безброди Куткірської сільської ради Буського району.
6. Про звільнення заступника голови Буської районної ради Р.Фурди.
7. Різне.