У Буську відбудеться районний захід пам'яті жертв голодоморів в Україні

Сьогодні, 24 листопада, відбулося засідання організаційного комітету, який провів перший заступник голови РДА Богдан Гринишин за участю голови районної ради Богдана Глови, посадовців райдержадміністрації, представників громадських організацій, ЗМІ.

Зокрема, було визначено, що районний захід по вшануванню пам'яті жертв голодоморів в Україні відбудеться 27 листопада. Збір учасників о 14.00 год. біля колишньої катівні НКВС, де помолившись, покладуть квіти та запалять свічки в пам'ять про замордованих комуністичним режимом земляків у підвалах цієї будівлі.

Опісля жалобною колоною на чолі з священнослужителями, учасники акції перейдуть до пам'ятника Скорботи, де відбудеться скорботне віче: панахида, покладання квітів, хвилина мовчання, запалення свічок.

Організатори просять прибути на захід з лампадками, дотримуючись карантинних обмежень.