Привітання голови РДА з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні краяни! Дорогі учасники Майдану, учасники ООС (АТО), ветерани національно-визвольних змагань!

Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох доленосних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013-2014 років).

В цей день всі ми повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняємося героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Щиро бажаємо Вам, дорогі краяни, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.

Слава Україні! Слава її Героям!

Хай береже нас усіх Господь!

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                                                 Олег КОВАЛЬ