У Красному вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у переддень Дня Гідності та Свободи в селищі Красне біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні відбулася панахида

яку провів отець Юрій Толочний, за участю керівника апарату Буської РДА Євгена Кичурчака, голови Буської районної ради Богдана Глови, заступника голови районної ради Романа Фурди, завідувача сектору культури, молоді та спорту РДА Людмили Ціхоцької, представників Братства ветеранів ОУН-УПА, Спілки політичних в'язнів та репресованих, Станиці Красне Пласту НСОУ.

Представники влади та громадськості поклали квіти та запалили лампадки біля братської могили учасників національно-визвольної боротьби, могили останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука, пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.