Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Сучасне покоління науково-педагогічних працівників зробило суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки, - Іван Собко

Днями у Львівському Будинку вчених відбулись перші вручення обласних премій працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області за роботу та внесок у розвиток української науки.

Щороку департамент освіти і науки організовує конкурси на здобуття обласних премій для працівників наукових установ і закладів вищої освіти, а також для студентів.

«Цього року проведення конкурсного відбору відбувалось за новими правилами – створювались незалежні конкурсні комісії, які не лише затверджували та погоджували остаточний список лауреатів, а й дискутували стосовно розміру премій», - розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

При конкурсному відборі для науковців враховувались опубліковані наукові праці в авторитетних наукових виданнях та рівень цитованості, для відбору студентів членами конкурсної комісії проводились оцінка поданої роботи, а, за потреби, і індивідуальні співбесіди зі студентами.

«Кандидатури для здобуття премій висували вчені ради наукових установ та закладів вищої освіти Львівщини за місцем основної роботи чи навчання цих осіб. Конкурсний відбір проводили виключно на основі наукових заслуг та балів, які науковці отримали за свою діяльність. Серед науковців лауреатами премії стало 153 особи, з яких – 30 осіб отримали премії розміром 25 000 грн, 60 осіб – 20 000 грн, 63 особи – 15 079 грн», - акцентував Іван Собко.

Для студентів призначено 35 іменних премій, 39 премій обласної державної адміністрації та обласної ради, 80 премій імені В`ячеслава Чорновола.

«Ми по праву пишаємося нашими вченими, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки, сприяли прогресу людства. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів гідно продовжує славні традиції своїх попередників. Завдяки їхнім зусиллям здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво та ми впевнено дивимося у майбутнє», – резюмував Іван Собко.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА