В Буському районі готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

17 листопада, відбулося засідання організаційного комітету, який провів перший заступник голови РДА Богдан Гринишин за участю голови районної ради Богдана Глови, посадовців райдержадміністрації, представників громадських організацій, учасників Майдану та війни на сході.

Зокрема, було визначено, що районний захід по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбудеться 20 листопада о 14.00 год. біля меморіалу Героям Небесної Сотні, що біля Буської міської ради. Там відбудеться спільна молитва, покладання квітів та запалення свічок. Перед учасниками акції виступлять керівники органів влади, очевидці та учасники революційних подій і війни на сході.

По завершенню віча представники влади та громадськості побувають в смт.Красне, де покладуть квіти та запалять свічки пам’яті біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Також відвідають у с.Ріпнів могилу Ольги Бурої - активної учасниці Революції гідності, однієї з Небесної Сотні.

У ці дні заходи по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних обмежень.