Працівники Буської РДА допомагали садити ліс на території Верблянського лісництва

Сьогодні державні службовці та працівники ДП «Буське лісове господарство»у межах всеукраїнської акції «Мільйон дерев за 24 години» садили ліс. До акції долучився також представник громадської організації «Еко.Юа» Тетяна Захарчук.

Садіння лісу в межах акції, це завжди свято, адже до посадки долучаються люди, які не причетні до професії лісівника, але прагнуть поспілкуватися з природою та зробити свій внесок у примноження зелених скарбів.

Сподіваємось, що з проведенням таких заходів не лише збільшаться площі лісів, але підвищиться екологічна свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь у громадян, яка може змінити стиль мислення і поведінку кожної людини.