Розпочала роботу XXXХІІІ сесія Буської районної ради VІІ-го скликання

Сьогодні, 16 жовтня, за участі голови РДА Олега Коваля, начальників відділів та управлінь, голів місцевих рад, керівників установ та організацій району, ЗМІ розпочала роботу 43 сесія VІI-го скликання Буської районної ради, яку провів голова Буської районної ради Богдан Глова.

Депутати райради розглянуть наступний питання з порядку денного:
1. Про порядок денний сорок третьої позачергової сесії Буської районної ради сьомого скликання.
2.Про внесення змін до Програми підтримки громадян-жителів Буського району, які підуть служити на військову службу за контрактом до Збройних сил України у період з 2020-2021 рр.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2020 рік.
4. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
5. Про внесення змін в рішення Буської районної ради №630 від 10.09.2020 «Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад Буського району».
6. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
7. Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Буського району Львівської області.
8. Різне.