В Буську відбулися заходи до Дня захисника України.

Сьогодні, 14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначаємо День захисника України, 78-у річницю створення Української Повстанської Армії та День Українського козацтва.

З метою належного відзначення свят у Буську відбувся парад Героїв вулицями міста та народне віче біля пам’ятника Незалежності за участю учасників війни на сході, представників Братства ветеранів ОУН-УПА, керівництва та громадськості міста та району.

Віче розпочалося з виконанням Державного Гімну України.

Опісля словами-вітаннями до українських захисників звернулися керівники влади: голови РДА Олег Коваль, Буський міський голова Ростислав Сліпець, заступник голови районної ради - учасник ООС (АТО) Роман Фурда.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх українських Героїв та поклав квіти до пам'ятника Покрови Пресвятої Богородиці.

Молебень за здоров'я наших захисників, провів настоятель місцевого храму УГКЦ отець Андрій Баглай.

А на завершення свої мистецькі дарунки учасникам АТО подарували Народна вокальна формація "Надбужанки" та зразковий танцювальний колектив "Арніка".
Віче завершилося запуском в небо синіх та жовтих кульок.

Фото Романа Матвіюка