У Красному молитвою вшанували захисників України.

Сьогодні 14 жовтня, у селищі Красне відбулися заходи присвячені Дню захисника України.

Заступник голови Буської РДА Тарас Дума, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда спільно з Красненською громадою та селищним головою Миколою Чучманом  помолилися за захисників України, які впродовж століть боролися за волю і поклали своє життя за свободу та незалежність Батьківщини.

Після спільної панахиди, яку провели настоятелі місцевих храмів - отець Степан Жукровський та отець Юрій Толочний, керівництво запалили лампадки та поклали квіти до братської могили постанців, поховання останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука та символічної могили Героїв Небесної Сотні.

Також квіти пам’яті поклали до підніжжя пам'ятника Летунам Української Галицької Армії (УГА).