Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Вітання голови РДА Олега Коваля з нагоди Дня захисника України, річниці утворення УПА, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня українці відзначають одразу три великі свята – День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.

Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Це найкращий день для того, аби вшанувати наших мужніх захисників, які боронять Батьківщину та її народ від ворожих зазіхань та агресії.

Ваш патріотизм і мужність дарують співвітчизникам спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні. Схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших Героїв, вклонімось разом Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави. Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, 

голова райдержадміністрації                                                                                       Олег КОВАЛЬ

Мітки: БУЩИНА