Урочистості з нагоди свята Дня працівників лісу

Сьогодні, 18 вересня, напередодні професійного свята Дня працівників лісу голова райдержадміністрації Олег Коваль та заступник голови районної ради Роман Фурда взяли участь в урочистостях з нагоди професійного свята працівників лісу в актовій залі Буського лісгоспу.

Відкрив урочистості директор ДП «Буське лісове господарство» Микола Яворський, який привітав колег з професійним святом та запросив до привітання голову райдержадміністрації Олега Коваля та заступника голови районної ради Романа Фурду.

Вітаючи працівників лісу Олег Коваль висловив щиру вдячність за самовіддану працю, за зелене багатство району, за співпрацю, за розуміння. Побажав лагополуччя, реалізації всіх задумів. Всім удачі, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів.

Після привітань кращі працівники підприємства були нагороджені Почесними грамотами.