Вітання голови райдержадміністрації Олега КоваляДнем рятівника

Щиро вітаю усіх рятівників з професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії.

Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району.

Щиро дякуємо за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісними стихіями.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя, наснаги, витримки та подальших успіхів в ім’я миру, спокою та безпеки наших громадян та якомога менше тривожних викликів.

З повaгою

Головa Буської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                                                                         Олег КОВАЛЬ

.