Урочисті заходи до Дня рятівника

17 вересня в нашій державі відзначається День рятівника - свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу.

Сьогодні, 16 вересня, відбулися урочистості з нагоди відзначення цього професійного свята у нашому районі. На свято були запрошені голова Буської районної державної адміністрації Олег Коваль, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда та начальник фінансового управління райдержадміністрації Михайло Постолюк.

Начальник 14 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Іваськів провів пізнавальну екскурсію для представників влади продемонструвавши роботу рятувальної бригади на виклику, ознайомивши присутніх з роботою спеціалізованої рятувальної техніки.

Після захоплюючої екскурсії рятувальники зібралися в актовій залі для урочистого привітання.
Спершу до колег звернувся начальник Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Андрій Полішко, який зазначив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян. А також подякував усім рятівникам підрозділу за вірність обов’язку, витримку, стійкість і відвагу, подякував представникам влади за розуміння потреб служби та фінансову підтримку.

До привітань доєдналися голова райдержадміністрації Олег Коваль та заступник голови районної ради Роман Фурда.

У вітальному слові голова РДА Олег Коваль подякував рятувальникам району за відданість справі, мужність та вірність обов’язку, за їхню важку працю, побажав їм і їхнім родинам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя та нових професійних успіхів.

А також, очільник району зазначив, що органи виконавчої влади та місцеве самоврядування всіляко допомагають та допомагатимуть і на далі, надаючи постійну підтримку Буському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

А на завершення були вручені Грамоти районної державної адміністрації та районної ради за досягнення високих показників у професійній діяльності, успішне і сумлінне виконання службових обов’язків, хоробрість, самовідданість, мужність і відвагу, виявлені під час виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника.

Нагороджуються:
ПАПРОЦЬКИЙ Олександр – пожежник-рятувальник 44 ДПРП 14 ДПРЧ ГУ ДНСНС України у Львівській області, старший прапорщик служби цивільного захисту;
ТАЦІЙ Максим - пожежник-рятувальник 14 ДПРЧ ГУ ДНСНС України у Львівській області, прапорщик служби цивільного захисту;
СМАГА Богдан - начальник відділення 44 ДПРП 14 ДПРЧ ГУ ДНСНС України у Львівській області, старший лейтенант служби цивільного захисту;
СУМИК Роман - водій 44 ДПРП 14 ДПРЧ ГУ ДНСНС України у Львівській області, прапорщик служби цивільного захисту;
БІЛА Наталія - диспетчер 14 ДПРЧ ГУ ДНСНС України у Львівській області,
молодший сержант служби цивільного захисту
СКЛАДАН Тарас - начальник караулу 14 ДПРЧ ГУ ДНСНС України у Львівській області, старший лейтенант служби цивільного захисту.