Головою райдержадміністрації проведено особистий прийом громадян.

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Буської районної державної адміністрації Олег Коваль.

Сьогодні, 15 вересня, голова райдержадміністрації провів  прийом громадян з особистих питань за участю представника Буського відділення поліції Кам'янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області та представника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

До очільника району звернулися жителі с. Ожидів та смт.Красне.
Громадяни порушили ряд наболілих питань, зокрема земельні спори. Під час особистого прийому мешканці району отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів Олег Коваль дав доручення щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.