Щодо роботи мобільних груп

Фахівцями Держпродспоживслужби у Буському районі, в тому числі у складі постійних мобільних груп , на протязі тижня проведено 77 моніторингових обстеження дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень .

З них 12 закладів громадського харчування, 21 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, 11 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 6 одиниць громадського транспорту, 4 перукарні, 15 загальноосвітніх закладів, 7 дошкільних закладів.

За результатами виявлених порушень складено 3 протоколи відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм. Серед порушників:
- 1 заклад торгівлі продовольчими товарами;
- 1 перукарня;
- 1 громадський транспорт;
На 18 об’єктах виявлені порушення - усунено.

Дотримуйтесь правил адаптивного карантину, не наражайте на небезпеку інфікування COVID-19 себе та оточуючих! Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

Буське районне управління Головного управління                                                                                           Держпродспоживслужби у Львівській області