Привітання голови РДА з Днем Знань

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Хоча в цьому році, пандемія коронавірусу не дає можливості провести радісні і достойні урочистості, але свято залишається святом, воно в наших серцях, посмішках.

Особливо хочеться привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління у нелегкий час.

Зичу всім здоров'я, миру і злагоди, успішного здійснення всіх планів та задумів.

З новим навчальним роком!

Голова райдержадміністрації                                                                              Олег КОВАЛЬ