Бушина вшанувала пам’ять загиблих захисників України

29 серпня у населених пунктах Буського району вшанували пам’ять захисників України, що загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Вшанувальні заходи цього дня пройшли у всіх селах Бущини. Символом скорботи за полеглими на Донбасі воїнами став сонях. Саме в той час, коли під Іловайськом тривали запеклі бої, були поспіли соняхи, у яких лежало багато загиблих солдатів.  Тому в знак пам’яті на могила захисників встановлено Державні Прапори України, та покладено соняхи – знак скорботи.

Зазначимо, в Україні 29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Таку пам’ятну дату своїм Указом №621/2019 від 23 серпня встановив Президент України Володимир Зеленський.