Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Вшанування пам'ять нашої відомої землячки, української художниці-графіка Софії Караффи-Корбут

25 серпня завідувач сектору культури, молоді та спорту Буської РДА Людмила Ціхоцька, заступник голови районної ради Роман Фурда вшанували пам'ять нашої відомої землячки, української художниці-графіка, ілюстраторки понад 60 творів українських авторів Софії Петрівни Караффи-Корбут, яка значну частину свого життя провела на Бузеччині в селі Куткір.

Гості відвідали Куткірський музей художниці, де оглянули оригінальні малюнки та репродукції ілюстрацій, книжки та авторську кераміку.

Екскурсію музеєм провів сільський голова Роман Желізко.

Опісля посадовці побували на місцевому кладовищі, де помолилися, запалили лампадки та поклали квіти до могили мисткині.

Довідково: 
Померла Софія Караффа-Корбут 29 листопада 1996 року у віці 72 років, похована за заповітом на цвинтарі села Куткір.
У 2000 році на могилі встановили пам'ятник роботи скульптора Івана Микитюка. На чорному мармурі зображено Мавку, що тягне руки до неба. З протилежної сторони викарбувано слова художниці: «Я цінності ті марні давно перецінила і знаю: головне в житті є тільки віра, праця, честь та добра пам'ять по тобі, що теж живе недовго…».
25 серпня 2019 року до 95-річчя з дня народження у с.Куткір відкрили музей художниці.🇺🇦23 серпня минуло 96 років від дня народження української художниці-графіка, ілюстраторки понад 60 творів українських авторів Софії Петрівни Караффи-Корбут.

 

Фото Сергія Пенцака

Мітки: БУЩИНА