В РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 серпня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Буській райдержадміністрації, яке провів  голова РДА Олег Коваль.

Комісією за участю голів місцевих рад, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань порядку денного:

1. Розгляд заяв законних представників дітей, які виховуються у Буському районному дитячому будинку змішаного типу «Добре серце» щодо зарахування (продовження терміну перебування) їхніх дітей на цілодобове перебування до закладу. Розгляд результатів оцінювання потреб зазначених дітей та визначення доцільності продовження їхнього перебування у закладі.
2.Розгляд заяви жительки с.Полоничі Буського району, про переведення дітей з комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок дитини №1» в Буський районний ДБЗТ «Добре серце» с. Новий Милятин Буського району, у зв’язку з досягнення трирічного віку.
3.Розгляд заяви  жительки с. Гутисько- Тур’янське Буського району, щодо зарахування (продовження терміну перебування) її доньки  на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд та виховання дітей.
4.Розгляд заяви  жительки м. Задвір’я Буського району, щодо зарахування (продовження терміну перебування) її сина  на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд та виховання дітей.
5.Розгляд заяви жительки с.Чаниж Буського району, щодо зарахування (продовження терміну перебування) її сина на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд та виховання дітей.
6.Про доцільність задоволення позовних вимог ... до ... про усунення перешкод у вихованні дитини та спілкуванні з нею.
7.Про доцільність задоволення позовних вимог ...до ... про усунення перешкод у вихованні дитини та визначення способів участі у вихованні дитини.
8. Про стан виконання жителькою с. Ожидів Буського району батьківських обов’язків щодо її дітей та дітей під опікою.
9.Розгляд заяв  жителів с. Утішків Буського району, про надання дозволу на дарування житлового будинку за адресою с. Утішків, право користування якою має їхній малолітній син  та земельної ділянки за цією ж адресою.
10. Розгляд заяв жителів смт. Красне Буського району, про надання дозволу на дарування житлового будинку за адресою смт. Красне,право користування якою мають їхні діти  та земельної ділянки за цією ж адресою.
11.Про доцільність влаштування дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу на базі родини ... за адресою м. Буськ.
12.Про доцільність задоволення позовних вимог жительки с. Старий Милятин Буського району до  жителя м. Буськ про стягнення аліментів.
13. Затвердження звіту про стан виховання, утримання розвитку  у дитячому будинку сімейного типу на базі сім’ї в с. Задвір’я Буського району, за період з серпня 2019 року по серпень 2020 року включно.
14. Затвердження звіту про стан виховання, утримання і розвитку  у будинку сімейного типу на базі родини м. Буськ,  за період з серпня 2019 року по серпень 2020 року включно.
15. Затвердження індивідуальних планів соціального розвитку дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.