Федерація футболу Буського району ініціювала і провела турнір з футболу на Кубок "Незалежності"

Сьогодні, 24 серпня, федерація футболу Буського району під керівництвом голови Степана Вольського ініціювали і провели турнір з футболу на Кубок "Незалежності" на стадіоні у селі Мармузовичі.

Привітати спортсменів приїхали директорка Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська, голова Буської РДА Олег Коваль, перший заступник голови РДА Богдан Гринишин та заступник голови РДА Тарас Дума.

Участь у турнірі взяли ФК Скнилова, Красного, Олеська, Андріївки, Полтви та Глинян.

Для кожної команди учасників Юлія Шопська подарувала футбольні м'ячі та побажала спортсменам високих здобутків.

За результатами турніру, переможцем Кубка стала ФК Олесько, срібний призер - ФК Красне, а бронзовий - ФК Скнилів.

На згадку про перший турнір, який мають намір зробити щорічний до Дня Незалежності, учасники та гості зробили світлини.

/Інформація і фото Романа Матвіюка/