На майдані Незалежності відбулися урочистості з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України

21 серпня, в переддень найважливішого свята нашої країни - Дня незалежності, на майдані Незалежності міста Буська відбулися урочисті заходи.

Участь у урочистостях взяли голова РДА Олег Коваль, перший заступник голови РДА Богдан Гринишин, заступник голови РДА Тарас Дума, заступник голови районної ради Роман Фурда, Буський міський голова Ростислав Сліпець, учасники ООС (АТО), представники громадських організацій, працівники установ та організацій, мешканці району.

Розпочався захід спільним виконанням усіма присутніми Державного Гімну України.

Надалі відбулося покладання квітів керівниками району та міста до пам'ятника Незалежності, який було споруджено першим в Україні на честь здобуття незалежності у 1992 році.

Усі присутні мали змогу помолитися за долю України спільно з настоятелем храму св. Ап. Петра і Павла отцем-деканом Петром Салабаєм.

Хвилиною мовчання учасники акції вшанували усіх українців, які померли за незалежність України.

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Олег Коваль, який привітав бущан з днем Державного Прапора України та 29-ю річницею незалежності, до привітань Олега Коваля приєднався заступник голови районної ради Роман Фурда та Буський міський голова Ростислав Сліпець.

Надалі керівники району та міста за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і відданість справі, досягнення значних показників у службі та з нагоди Дня Незалежності України Грамотами районної державної адміністрації нагородили:
- ПІДЖАРКА Андрія Теодозійовича - головного інспектора Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, майора служби цивільного захисту;
- ЦАПА Василя Миколайовича - пожежного-рятувальника 14 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області, молодший сержант служби цивільного захисту;
- БАЯ Миколу Костянтиновича - пожежного-рятувальника 14 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області, сержант служби цивільного захисту;
-ПОЛІШКА Андрія Володимировича - Начальника Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Також підчас урочистостей голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у Львівській області Олександр Мошонкін вручив бойову медаль «Захиснику України» нашому землякові, учаснику війни на сході, солдату Любомиру Гринюху.

А на завершення з музичним дарунком виступили Вікторія Підгірна та Стефанія Панкевич.
Вели захід: Любов Огороднік.