На майдані Незалежності у Буську відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Сьогодні, 21 серпня, напередодні Дня Державного Прапора України, бущани величною ходою під супровід духовного оркестру Буського РНД пройшлися з синьо-жовтим прапором центральною вулицею м.Буськ.

До святкової ходи доєдналися голова РДА Олег Коваль, перший заступник голови РДА Богдан Гринишин, заступник голови РДА Тарас Дума, заступник голови районної ради Роман Фурда, Буський міський голова Ростислав Сліпець, учасники ООС (АТО), представники громадських організацій, працівники установ та організацій.

Хода пройшла до майдану Незалежності, де відбулася офіційна церемонія підняття Державного стягу нашої країни. Її виконали голова райдержадміністрації Олег Коваль, заступник голови районної ради Роман Фурда, Буський міський голова Ростислав Сліпець та учасник бойових дій на сході Олександр Мошонкін.