Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує

На засіданні Колегії ДПС окреслили завдання та перспективи роботи служби до кінця року

Результати роботи Державної податкової служби, її територіальних органів, а також перспективи і найважливіші напрями діяльності до кінця року обговорили 14 cерпня під час першого засідання колегії ДПС.

У заході взяли участь перший заступник Міністра фінансів України Денис Улютін, Голова ДПС Олексій Любченко та його заступники, в.о. Голови ДФС Сергій Солодченко, президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе, заступник Бізнес-омбудсмена Тетяна Коротка, керівний склад ГУ ДПС в областях, голова Центральної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС Олександр Кислиця.

Як відзначив Голова ДПС Олексій Любченко, податковою службою на сьогодні активізовано зусилля на виконання завдань, які поставлені перед ДПС Урядом. Завдяки оптимізації роботи, покращенню адміністрування податків та руйнуванню схем з ухилення від оподаткування зростає обсяг сплати податків, і рівень їх сплати вже дозволив надолужити відставання, що виникло в бюджетних доходах з початку року.

Під час засідання було проаналізовано результати надходження платежів у розрізі податків, визначено резерви з урахуванням особливостей регіонів.
Олексій Любченко також звернув увагу присутніх на засіданні керівників територіальних органів ДПС на неприпустимості зупинення податкових накладних сумлінним платникам реального сектору економіки, а також доручив вжити належних заходів щодо удосконалення роботи СЕА ПДВ.

В ході заходу були визначені пріоритетні напрями у діяльності служби до кінця року. Серед основних напрямів – посилення боротьби з корупційними проявами в лавах служби, розвиток електронних сервісів та покращення рівня обслуговування платників податків, діалог з бізнесом та покрашення адміністрування податків як основа для виконання доходної частини бюджету, забезпечення належних умов праці податківців, а також прозорість і зрозумілість роботи Служби для суспільства.

За матеріалами пресслужби Державної податкової служби України.

Буське управління: Щодо сплати задекларованих податків
Буське управління ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу громадян, що деклараційна кампанія 2020 року завершилась і податкові зобов'язання, визначені фізичними особами у поданих деклараціях, повинні бути сплачені до 01 жовтня 2020 року.
Загалом, станом на 01 серпня поточного року громадянами території обслуговування Буського управління подано 1036 декларацій про майновий стан і доходи, в т.ч. 429 декларацій по доходах, які підлягають обов’язковому декларуванню та 607 декларацій на отримання податкової знижки. За результатами обов’язкового декларування до бюджету має надійти 2263,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 617,8 тис.грн. військового збору.
Звертаємо увагу, відповідно до п.126.1 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.
Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області