Голова РДА інформував керівництво області про стан справ у Буському районі

Сьогодні, 18 серпня, голова районної державної адміністрації Олег Коваль, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Гринишин та заступник голови районної державної адміністрації Тарас Дума взяли участь в обласній zoom-конференції.

Під час відеоконференції керівництва Львівської облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій та міськими головами голова райдержадміністрації Олег Коваль доповів про стан роботи основних галузей району у першому півріччі 2020 року.

Очільник району інформував обласне керівництво про стан наповнення бюджету та виконання видаткової частини, про стан справ у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та оплати праці, сільського господарства, будівництва та ремонту доріг.