Відбулося засідання оргкомітету по відзначенню найважливішого державного свята країни - 29-ї річниці Незалежності України

Сьогодні, 14 серпня, голова РДА Олег Коваль, перший заступник голови Богдан Гринишин за участю заступника голови районної ради Романа Фурди провели засідання організаційного комітету щодо відзначення на території Бущини Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Участь у засіданні взяли представники освіти, культури, відділення нацполіції, громадських організацій, ЗМІ.

Під час обговорення учасники оргкомітету погодили перелік заходів, які відбудуться по відзначенню свят у районі, розподілили обов'язки, вирішили ряд організаційних питань, узгодили сценарії основних районних заходів, час та місце їх проведення.

Основний захід відбуватиметься 21 серпня, уже традиційно з урочистої церемонії підняття Державного Прапора України, молитви за Україну, виступу влади району (м.Буськ. Майдан Незалежності).
Початок: 10.30 год.
Заходу передуватиме урочиста хода учасників з синьо-жовтим полотнищем у супроводі духового оркестру до місця проведення урочистостей (вул.Грушевського - вул. Петрушевича – пл. 900-річчя Буська – майдан Незалежності).

Усі заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог.