Відбулась презентація збірки поетичних творів "До мене повернулася душа" Наталії Коваль

Сьогодні, 12 серпня, заступник голови РДА Тарас Дума та заступник голови районної ради Роман Фурда завітали у районний Народний дім де відбулась презентація збірки поетичних творів "До мене повернулася душа" Наталії Коваль.

Це перша поетична збірка поетеси, до котрої увійшли найкращі творіння пані Наталі, у кожному рядку звучить любов до рідного краю, природи про добро.

Присутні високо оцінили майстерність нашої землячки, кожен знайшов щось своє, рідне, близьке до душі.

Керівники привітали авторку книги, побажали творчих успіхів, не зупинятися на досягнутому, творити нові шедеври.

На презентацію також завітав директор Львівського видавництва "Каменяр" Дмитро Сапіга, який розповів про співпрацю з поетесою та презентував декілька книжок для бібліотеки.

Наталія Коваль пише не тільки вірші, але і пісні, одну з яких виконала її землячка Юлія Дума.

По завершенні заходу кожен бажаючий мав змогу отримати автограф автора та зробити фото на згадку.