Робоча зустріч голови РДА з керівниками закладів громадського харчування

Сьогодні, 12 серпня, голова РДА Олег Коваль, перший заступник голови РДА Богдан Гринишин спільно з начальником Буського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Ігорем Белеєм та представником поліції зустрілися з керівниками закладів громадського харчування району, щодо їх діяльності  в умовах карантину.

Суб’єктів господарювання було ознайомлено з рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджені постановою Головного санітарного лікаря від 09.05.2020 № 18.

Керівництво райдержадміністрації закликало присутніх дотримуватись санітарних норм та правил в умовах карантинних обмежень, щоб не допустити поширення коронавірусної хвороби.

Нагадуємо, що за дотримання карантинних заходів у районі постійно стежить спеціально створена робоча комісія у складі контролюючих служб та працівників поліції.