Зустріч голови районної державної адміністрації з ЗМІ району

10 серпня на стадіоні Буської ДЮСШ відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Олега Коваля, в якій взяли участь представники місцевих засобів масової інформації.

У своєму звіті голова РДА Олег Коваль детально розповів про реалізацію Програми Велике будівництво – це реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ та про програми обласного Конкурсу проєктів місцевих ініціатив, яких в районі налічується 37 з них  вісім мікропроектів вже виконано , а саме:
- придбання обладнання та інвентарю (меблів) для Народного дому с. Чаниж;
- придбання меблів в бібліотеку-філію №45 с. Яблунівка;
- придбання сучасних меблів (крісла) для інтер'єру бібліотеки-філіалу села Ракобовти;
- капітальний ремонт даху комп'ютерного класу Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Побужани;
- придбання вуличних спортивних тренажерів для Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Побужани;
- капітальний ремонт спортивної площадки в ДНЗ «Рукавичка» в с.Побужани;
- придбання меблів для старшої групи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» м.Буська;
- придбання спортивного інвентарю для Буської ДЮСШ в м. Буськ.

Після виступу очільника райдержадміністрації журналісти мали змогу задати запитання, які найбільш їх хвилювали, серед яких найболючіше ремонт доріг у районі .

На усі питання керівник району надав вичерпні відповіді.

На завершення зустрічі голова районної державної адміністрації подякував представникам ЗМІ за співпрацю та побажав їм гарної плідної роботи, творчих успіхів.