Звернення голови РДА щодо дотримання карантинних заходів.

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19,  просимо мешканців району дотримуватись усіх протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання захворювання.

Звертаємось до батьків — діти повинні бути вдома, а не відвідувати місця масового скупчення людей.

Закликаємо людей похилого віку — без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця скупчення людей, залиштеся дома. А у разі виникнення захворювання — не зволікайте та звертайтесь до сімейного лікаря.

Всечесні отці! Просимо Вас по можливості здійснювати богослужіння на відкритій території прилеглій до храму.

Дякуємо всім, хто вже дотримується прийнятих заходів. Ми намагаємось налагодити комфортну взаємодію мешканців із комунальними службами та організаціями та надавати допомогу тим, хто її потребує.

Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!

Нагадуємо, що за дотримання карантинних заходів постійно стежить спеціально створена робоча комісія у складі контролюючих служб та працівників поліції.

Голова Буської районної державної адміністрації                                                                                     Олег КОВАЛЬ