Олег Коваль з робочим візитом побував в с.Яблунівка

30 липня, у межах робочого візиту в село Яблунівка, голова Буської райдержадміністрації Олег Коваль спільно із своїм заступником Тарасом Думою побували ще на одному об’єкті соціально-економічної сфери.

Даний об’єкт фінансується за кошти обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області. Зокрема, проводиться капітальний ремонт частини приміщень та влаштування горищного перекриття адмінбудівлі.

Голова Яблунівської сільської ради Надія Романюк проінформувала, що в дане приміщення планується перенести бібліотеку та ФАП, про стан освоєння коштів та проблемні питання.

Керівники РДА оглянули виконані роботи та пообіцяли і в подальшому допомагати місцевій раді у вирішенні проблемних питань.