У Побужанах відбувся кущовий семінар-практикум для працівників культури

Сьогодні, 30 липня, на базі Побужанського Народного дому сектор культури, молоді та спорту Буської РДА провів кущовий семінар-практикум, мета якого - активізація роботи сільських закладів культури, створення умов для роботи в умовах карантину.

Учасників семінару, директорів НД с. Побужани, Волиці, Соколі, Грабової, Яблунівки, Кізлова, Нового Милятина, Ріпнова, Ракобовтів та Купче, привітала завідувач сектору культури. молоді та спорту Буської райдержадміністрації Людмила Ціхоцька.

На початку семінару з роботою Побужанського НД присутніх ознайомили директор НД Марія Гродзевич, художній керівник Ірина Дуткевич, керівник гуртка «Краєзнавчий музей с.Побужани" Марія Гаєвська.

Методисти Буського районного Народного дому Оксана Шквір, Любов Блінова, Любов Огороднік, Ірина Каліновська надали фахові рекомендації у веденні ділової документації працівникам сільських Народних домів. Та най цікавішими для усіх були майстер-класи, у яких був зайнятий кожен учасник семінару. Тож спільно з керівниками гуртків декорували посуд (кер.Лілія Андреєва), танцювали  з хореографічним колективом «Нові зірки» (кер.Мар'яна Цюпка). А далі стали учасниками просвітницького квесту, внаслідок якого знайшли цінний скарб-вишитий рушник, Квест проходив у чудовому приміщенні Побужанського краєзнавчого музею.

Семінаром -практикумом усі залишились задоволені, бо не тільки почули, побачили, а й навчились багатьом цікавим речам. Такі кущові семінари стануть для нас традиційними.