З робочим візитом Бущину відвідав заступник голови Львівської ОДА Іван Собко

Сьогодні, 30 липня, Буський район з робочим візитом відвідав Собко Іван Михайлович заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. Мета візиту оглянути будівельно-ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери району.

Іван Собко першочергово ознайомився з виконанням робіт на стадіоні Буської ДЮСШ (м.Буськ, вул.Київська,18), де реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону відбувається в рамках урядової програми «Велике будівництво».

Відвідавши НВК «Яблунівська ЗОШ І-ІІст - ДНЗ» в с.Яблунівка, заступник голови ОДА оглянув приміщення школи, де відбувають будівельні роботи по реконструкції системи опалення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району, та капітальний ремонт частини приміщень та заміна дверей в рамках програми обласного Конкурсу проєктів місцевих ініціатив.