Голова РДА Олег Коваль провів особистий прийом громадян

Оперативно, вчасно та якісно реагувати на звернення громадян - саме такими методами у своїй роботі керується керівництво Буського району. Органи виконавчої влади району проводять необхідну роботу, спрямовану на забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог чинного законодавства.

Саме з цією метою, сьогодні 29 липня відбувся черговий особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Олегом Ковалем.

До керівника району цього разу звернулася за допомогою у вирішенні своїх проблем жителька смт.Красне та жителі с.Задвір'я. За результатам обговорень, заявникам була надана обґрунтована відповідь.

Нагадаємо, що прийом громадян головою райдержадміністрації проводиться двічі на місяць - другий і четвертий вівторок.