У Буському районі проводяться рейдові заходи на період жнивної компанії

28 липня начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Буської РДА Геннадій Булавенко спільно з інспекторським складом Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області провели інформаційний рейд у місцях збирання врожаю у Буському районі.

Учасники рейду побували на хлібних полях, з кожним працівником провели інструктажі з правил пожежної безпеки під час збирання врожаю і заготівлі грубих кормів та вручили спеціально випущені листівки «Правила безпеки для запобігання пожеж під час жнивної компанії».

Ще один фактор ризику у період післяжнивної кампанії – спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж. Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог - саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Нагадуємо,що робоча група і надалі проводитиме рейдові заходи на період збирання урожаю.