Щодо роботи мобільних груп

Фахівцями Держпродспоживслужби у Буському районі, в тому числі у складі постійних мобільних груп , на протязі тижня проведено 72 моніторингові обстеження дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 2 із залученням засобів масової інформації до висвітлення процесу та результатів перевірок.

З них 12 закладів громадського харчування, 29 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 23 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 8 одиниць громадського транспорту.

За результатами виявлених порушень складено 1 протокол відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм. Серед порушників: 1 – заклад торгівлі не продовольчими товарами. Та 4 об’єкти на яких виявлені порушення - усунено.

Дотримуйтесь правил адаптивного карантину, не наражайте на небезпеку інфікування COVID-19 себе та оточуючих! Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

Буське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Львівській області