Вшанування ювілею Петра Франка.

У суботу, 27 червня, влада району відвідала меморіальний комплекс «Борцям за волю України» у селищі Красне. Тут знайшли свій останній спочинок народні герої, які віддали своє життя за Волю України - останній головнокомандувач ОУН-УПА, генерал-хорунжий Василь Кук, авіатори летунського полку, бійці національно-визвольних змагань…

У цьому місці по надписах на пам’ятниках, читаємо історію тернистого шляху боротьби нашого народу за Незалежність України. Боролись вони і віддавали своє життя в різні епохи. Але об’єднювало їх одне велике почуття - любов до Батьківщини.

Голова Буської РДА Олег Коваль, голова Буської районної ради Богдан Глова, Красненський селищний голова Микола Чучман, гості та громадськість району поклали квіти до могили Василя Кука, загиблих летунів УГА, героїв Небесної Сотні.

Спільно з о. Степаном Жукровським, о. Володимиром Целенем, о Юрієм Толочним присутні помолилися за упокій душ жертовних Героїв.