Вітання голови РДА з Днем Конституції України

Шановні мешканці Бущини!

Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!

Цього року ми відзначаємо 24-у річницю прийняття Основного Закону держави.

Основний Закон увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України.

Прийняття Конституції, продовжуючи традицію українського державотворення, утверджує демократичний розвиток країни, закріплює за українським народом право на суверенітет і самовизначення.

Людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі. Тільки нам будувати суспільство, в якому будуть створені всі умови для всебічного розвитку особистості, де пануватимуть гуманізм і справедливість.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями сьогодення, а законність в усіх розуміннях цього слова відчуває кожний громадянин.

Давайте сподіватися на краще та разом створювати нову європейську державу!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                                                            Олег КОВАЛЬ