Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Андрій Годик проіспектував хід виконання робіт на об’єктах Великого Будівництва

Сьогодні, 24 червня, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик спільно з т.в.о. директора департаменту економічної політики Степаном Куйбідою здійснили виїзну перевірку стану будівництва дошкільного навчального закладу в с. Борщовичі Пустомитівського району, добудови та реконструкції Викотівської СЗШ I-III ст. Самбірського району та реконструкції дитячого садка в с.Чуква, що на Самбірщині.

Зазначимо, що ці об’єкти реалізуються на території Львівщини в межах Всеукраїнської Програми «Велике будівництво».

Відтак, під час перевірки обговорили план-графік виконання підрядними організаціями робіт на об’єктах, стан фінансування та основні проблемні питання у їх реалізації.

У межах виїзної наради перший заступник голови Львівської ОДА наголосив на необхідності завершення робіт на вказаних об’єктах до 1 вересня поточного року.

«Діти – це наше майбутнє. Для нас надзвичайно важливо, щоб вони зростали та навчалися у добре обладнаних закладах з комфортними умовами. Відтак, для цього необхідно аби всі обєкти, інспекцію яких ми сьогодні здійснили, були введені в експлуатацію у встановлені терміни», - сказав Андрій Годик.

Зауважимо, що з метою забезпечення постійного моніторингу і контролю виконання робіт на об’єктах, які реалізуються в межах Програми «Велике будівництво», Львіська ОДА створила робочу групу, до складу якої увійшли заступники голови облдержадміністрації та представників профільних департаментів.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА