В РДА відбулося нарада щодо створення мобільних груп

Сьогодні, 24 червня, відбулася нарада з створення постійних мобільних груп по відповідному контролю і реагуванню щодо дотримання протиепідемічних заходів на території Буського району, яку провів керівник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

На нараді Богдан Гринишин ознайомив присутніх з рекомендаціями щодо організації проти епідеміологічних заходів при наданні послуг пасажирських перевезень, які затверджені постановою МОЗ від 21.05.2020р. № 23.

Також було обговорено і створено дві мобільні групи для здійснення контролю у склад яких увійшли працівники поліції, Держпродспоживслужби та представник органу місцевого самоврядування.