У Буському районі зростає кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Станом на 22 травня в у Буському районі підтверджено ще два нові випадки захворювання на COVID-19. За результати ПЛР-тесту – це  мешканкнці села Полоничі та м.Буськ.

Стан здоров’я пацієнтів стабільний. Про це інформує керівник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Нагадуємо, що підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу у 28 мешканців Буського району з них 19 - с.Задвір'я, 4- с.Полоничі, 3- м.Буськ, 1- смт.Красне та 1- с.Богданівка. З них двоє жителів с.Задвір'я побороли COVID-19.

Також в районі продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону і також контактних осіб. Упродовж усього карантину мобільні бригади здійснили експрес-тестування 888 мешканцям району.

Закликаємо усіх жителів району сумлінно дотримуватись карантинних обмежень.

Пам'ятаймо, що для зменшення ризиків інфікування важливо дотримуватись простих правил карантину.