Державний реєстр нерухомих пам'яток Буського району

Державний реєстр нерухомих пам'яток України перебуває у стадії формування і нині включає 4719 пам'яток, з яких 891 – національного значення, а 3828 – місцевого значення.

Пам'ятки національного значенні внесені до Реєстру двома постановами Кабінету Міністрів України:від 3 вересня 2009 р. № 928 «Про занесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» (744 пам'ятки);від 10 жовтня 2012 р. № 929 «Про внесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» (147 пам'яток).

Відтак нижче представлені зазначені пам'ятки різних видів – архітектури, містобудування, історії, археології, монументального мистецтва, науки і техніки, ландшафту, садово-паркового мистецтва – у вигляді єдиного реєстру, відповідно до адміністративно-територіального устрою України.

З переліком пам'яток Буського району можна ознайомитись за посиланням:  Буський район