Розпочалась реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон “Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020”

Громадська рада при Мінрегіоні разом з партнерами запрошують всіх зацікавлених взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який триватиме з 1 по 5 червня 2020 року.

Основною метою марафону є обговорення питань поточного стану та вироблення рекомендацій щодо шляхів розвитку будівельної галузі в Україні. Місія заходу - просвітницька діяльність, яка може допомогти всім зацікавленим сторонам отримати корисну інформацію про сучасний стан функціонування та перспективи розвитку будівельної галузі в Україні.

Експертне та аналітичне розкриття принципів державної політики з питань будівництва та містобудування, аналіз практики впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку та перспектив реалізації Національної програми "Велике будівництво".

Серед спікерів відеоконференції відомі експерти в сфері містобудування, архітектури, будівництва та державного управління, Народні депутати України, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

У межах марафону заплановані панелі:

державна політика у сфері будівництва та архітектури;
Національна програма «Велике будівництво». Будівництво доріг в Україні у 2020 році;
ціноутворення у будівництві, експертиза проектів будівництва;
електронні системи у сфері будівництва;
архітектурно-будівельний контроль та нагляд, дозвільні процедури у будівництві, особливості ліцензування;
саморегулювання у сфері містобудівної діяльності та ін.
Детальна інформація, порядок денний, спікери, а також реєстраційна форма за посиланням

Мітки: ЛЬВІВЩИНА