Мандрівка музеями Бущини

18 травня - Міжнародний день музеїв. У рамках цього свята сектор культури, молоді та спорту  спільно з сектором освіти Буської РДА запропонували увазі мешканцям Бущини і усім, кого цікавить музейництво, віртуальні мандрівки музеями древнього лелечого краю.

Нагадаю, що на території Буського району маємо пам‘ятку національного значення - музей-заповідник Олеський замок, а у селі Новосілки - Народний музей о. Маркіяна Шашкевича. Також маємо чудові краєзнавчі музеї у смт. Красне і м. Буську. Музей Софіі Караффи Корбут у с. Куткір. Прекрасні музеі облаштовані в багатьох освітніх закладах району: у Буській гімназіі ім. Євгена Петрушевича, Тур‘янській, Топорівській, Олеській, Кутівській, Новосілківській школах. Віднедавна створено креативний музей вишиванки та народного побуту при НД с. Побужани. До відкриття готуються музеї у с. Вербляни та Чучмани, діятимуть вони при закладах культури. Музейні кімнати облаштували члени товариства « Бужани» на території палацу Бадені.

Інформація та світлини Людмили Ціхоцької