Наказ керівника Буської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області

У понеділок, 23 березня пізно ввечері, було підписано наказ №4 від 23 березня 2020 року "Про оголошення режиму функціонування Буської ланки територіальної підсистеми єдиної
державної системи цивільного захисту Львівської області", керівником Буської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області

Про оголошення режиму
функціонування Буської ланки територіальної підсистеми єдиної
державної системи цивільного
захисту Львівської області

Зважаючи на характер розповсюдження територією області гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2 епідемічну ситуацію, яка склалась станом на 23березня 2020 року і визначеного рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 23.03.2020 року (протокол №9) як надзвичайна ситуація медико-біологічного характеру регіонального рівня та наказу керівника територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області № 5 від 23.03.2020 року «Про оголошення режиму функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області»

Н А К А З У Ю:

1. Перевести органи управління та сили цивільного захисту Буської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області до функціонування у режимі надзвичайної ситуації з 00.00 год. 24 березня 2020 року.
2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Б.Гринишина.

Голова районної державної
ададміністрації, керівник Буської ланки
ТП ЄДСЦЗ Львівської області                             (підпис)                                   Олег КОВАЛЬ